FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Arrow) Ikony (Flash)

Willa Joanna Chance Holland – amerykańska aktorka, która wcieliła się w rolę Theę Queen w serialu „Arrow”. Zagrała też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Flash”.

Biografia Edytuj

Willa Holland urodziła się 18 czerwca 1991 roku w Los Angeles. Aktorka spędziła swoje dzieciństwo w Londynie, gdzie przygotowywała się do filmu „Mission: Impossible”, który był reżyserowany przez jej ojczyma Briana De Palmę. Sławę zapewniła jej rola Kaitlin Cooper w serialu „Życie na fali”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Willa Holland otrzymała możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Willa nie uczęszcza do szkoły, ucząc się w domu. Wszystko przez to, że po sześciu tygodniach w liceum dostała kolejne propozycje[1].
  • Okres, który Willa spędziła w szkole nie wspomina dobrze, ponieważ rówieśnicy uważali ją za kłamcę, nie wierząc, że jest coraz popularniejszą aktorką[2].

Przypisy Edytuj

  1. http://www.teenvogue.com/entertainment/movies/2013-06/willa-holland-tiger-eyes-judy-blume
  2. http://www.teenvogue.com/entertainment/movies/2013-06/willa-holland-tiger-eyes-judy-blume

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki