FANDOM


Who Are You?” – sto drugi odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład piątego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 25 stycznia 2017 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis Edytuj

Oliver obawia się, że Prometeusz może mieć rację co do jego natury mordercy. Szuka więc jakiegokolwiek promyka nadziei i znajduje go w cudownym powrocie Laurel Lance. Felicity, która wciąż jest wstrząśnięta śmiercią detektywa Malone'a, jest żądna zemsty – chce zatrzymać Prometeusza za wszelką cenę. Natomiast Diggle walczy o swoje życie w więzieniu.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

FAQ Uwaga! Cytaty i dialogi zawarte w tej sekcji mogą być niedostępne!

Ciekawostki Edytuj

  • Kiedy drużyna rozmawiała na temat sobowtórów z Ziemi-2, Curtis przerażony zadał pytanie: „Co jeśli jestem normalny?” Odniósł się tym samym do swojej komiksowej wersji, w której jest heteroseksualny.
  • Wild Dog przed walką z Czarną Syreną nazwał ją „Trinity”, odnosząc się tym samym do serii „Matrixa” i Trinity, która posiadała podobny strój.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.