FANDOM


Tony D'urso – były diler narkotyków, który pracował dla Franka Bertinelliego.

Osobowość Edytuj

Tony D'urso jest niezrównoważonym człowiekiem, który zaczął zajmować się szmuglowanie narkotykami z nieznanych przyczyn. Cechuje go niezwykła podejrzliwość, nawet do współpracowników, a także zawziętość i skłonność do interpretowania normalnych zachowań jako wrogich, obraźliwych czy też pogardliwych. Jest bezczelny do tego stopnia, że pojawił się na pogrzebie Michaela Statona i chciał sprzedać Helenie Bertinelli swój towar.

Biografia Edytuj

Wczesne życie Edytuj

Tony zaczął współpracować z Frankiem Bertinellim, kiedy mężczyzna dowiedział się o biznesie D'urso polegającym na sprzedaży nowej marki narkotyków[1].

Zabójstwo Stantona Edytuj

Tony D'uro dills witch young boy

Ostatni klient Tony'ego

Tony sprzedał narkotyki jednemu z uczniów z uniwersytetu, na którym pracował Michael Stanton. Jak się okazało, chłopak przedawkował i trafił do szpitala. Jakiś czas później, kiedy Stanton został zamordowany, Tony pojawił się na pogrzebie nauczyciela i spotkał tam Helenę, której zaoferował zakup jego produktu, dzięki czemu stałaby się szczęśliwsza[1].

Rok później, zamaskowany mściciel zaatakował Tony'ego podczas jednej z jego transakcji i postrzelił mu nogę. Po chwili ściągnął kask i okazało się, że atakującą jest Helena. Wyznała dilerowi, że jest to początek jej krucjaty, po czym go zamordowała[1].

Występy Edytuj

Komiksy Edytuj

Arrow: KomiksEdytuj

  1. Falling

Galeria Edytuj

Kadry z komiksu „Arrow: KomiksEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. 1,0 1,1 1,2 Komiks „Arrow: Komiks”, rozdział „Falling” wydany 5 grudnia 2012 roku.

Zobacz też Edytuj