FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Flash)

Thomas Cavanagh – kanadyjski aktor, który wcielił się w rolę Harrisona Wellsa, Eobarda Thawne'a, Harry'ego Wellsa, Hellsa Wellsa, Harrisona Wellsa, Harrisona Wellsa i H.R. Wellsa w serialu „Flash”.

Biografia Edytuj

Thomas Cavanagh urodził się 26 października 1963 roku w Ottawie. Aktor spędził swoje dzieciństwo w krajach Trzeciego Świata, gdzie jego rodzice edukowali kadrę nauczycieli. Przed rozpoczęciem szkoły średniej rodzice Toma wrócili do kraju. Studiował na Uniwersytecie Queens w Kingston, Ontario. Sławę zapewniła jemu rola Eda Stevensa w serialu „Nie ma sprawy”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Tom Cavanagh otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Tom Cavanagh ma starszego brata i trzy siostry. Jedna z nich studiuje religię i jest kapelanem w Ontario, druga jest specjalistką od autyzmu w Toronto, a trzecia jest pisarzem w Londynie.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki