FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Legends of Tomorrow) Ikony (Arrow)

Nicholas Crapanzano – amerykański aktor, który wcielił się w rolę Nate'a Heywooda w serialu „Legends of Tomorrow”. Zagrał też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Arrow”.

Biografia Edytuj

Nick Zano urodził się 8 marca 1978 roku w New Jersey. Zainteresował się kinem w wieku dwunastu lat, po obejrzeniu filmu Martina Scorsese pod tytułem „Chłopcy z ferajny”. Jego rodzina przeniosła się do West Palm Beach i następnie tam ukończył Wellington High School. Dorabiał jako sprzedawca butów, zanim trafił na duży ekran w biograficznym dramacie kryminalnym Stevena Spielberga „Złap mnie, jeśli potrafisz” z Leonardo DiCaprio, Tomem Hanksem, Christopherem Walkenem i Jamesem Brolinem. Sławę przyniosły mu role w filmie „Cziłała z Beverly Hills” i serialu „Siostrzyczki”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Nick Zano otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • W 2001 roku Zano przeniósł się do Los Angeles, gdzie dzięki swojemu niezwykłemu urokowi i poczuciu humoru stał się ulubieńcem kierowników castingu. Tym samym, jego doświadczenie i kreatywność pozwoliły mu na poprowadzenie w maju 2002 roku MTV's Movie House.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki