FANDOM


Next of Kin” – sto osiemnasty odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład szóstego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 26 października 2017 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera się nie odbyła.

Opis Edytuj

Tajny oddział pod wodzą Onyx Adams włamuje się do Kord Industries i kradnie śmiercionośne urządzenie. Tymczasem Oliver próbuje nawiązać lepszy kontakt z Williamem i w tym celu zwraca się z prośbą o pomoc do zaskakującego źródła.

Scenariusz Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

FAQ Uwaga! Cytaty i dialogi zawarte w tej sekcji mogą być niedostępne!

Ciekawostki Edytuj

  • Felicity Smoak na tablicy z nazwami firmy posiada skreśloną frazę „Oracle”, która odnosiła się do postaci z komiksów DC ComicsBarbary Gordon. Dziewczyna przez długi czas działała jako prawa ręka Batmana pod kryptonimem Batgirl, jednak po wypadku straciła władzę nad nogami i wylądowała na wózku, pomagając bohaterowi siedząc za komputerami.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.