FANDOM


Next of Kin” – sto osiemnasty odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład szóstego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 26 października 2017 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis Edytuj

Tajny oddział pod wodzą Onyx Adams włamuje się do Kord Industries i kradnie śmiercionośne urządzenie. Tymczasem Oliver próbuje nawiązać lepszy kontakt z Williamem i w tym celu zwraca się z prośbą o pomoc do zaskakującego źródła.

Scenariusz Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

FAQ Uwaga! Cytaty i dialogi zawarte w tej sekcji mogą być niedostępne!

Ciekawostki Edytuj

  • Felicity Smoak na tablicy z nazwami firmy posiada skreśloną frazę „Oracle”, która odnosiła się do postaci z komiksów DC ComicsBarbary Gordon. Dziewczyna przez długi czas działała jako prawa ręka Batmana pod kryptonimem Batgirl, jednak po wypadku straciła władzę nad nogami i wylądowała na wózku, pomagając bohaterowi siedząc za komputerami.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.