FANDOM


Nanda Parbat” – sześćdziesiąty pierwszy odcinek serialu „Arrow”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 25 lutego 2015 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 5 kwietnia 2015 roku na kanale Universal Channel.

Opis Edytuj

Malcolm Merlyn zostaje przechwycony przez Nyssę al Ghul i przewieziony do Nanda Parbat. Z powodu wielkiej miłości do Thei, Oliver uważa, że musi uratować mordercę. John Diggle jako jedyny postanawia nie opuszczać przyjaciela i mu pomóc. Thea próbuje pogodzić się z zabiciem Sary, a Roy z zabiciem policjanta. Ray Palmer ma obsesje na punkcje ukończenia egzoszkieletu A.T.O.M., gdyż chce ratować miasto. Felicity obawia się, że mężczyzna kieruje się tą samą drogą, co Strzała i stara się go wyciągnąć z laboratorium.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

  • Malcolm Merlyn – John.
  • John Diggle – Dla przyjaciół Digg. Ty się do mnie nie odzywaj...

Ciekawostki Edytuj

  • W komiksach DC Comics, Ray Palmer staje się superbohaterem zwanym Atomem, który posiada kostium pozwalający mu zmieniać swój rozmiar.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.