FANDOM


Zwykłą robotnicą, częścią większego organizmu... Można powiedzieć, że R.O.J.-u...
Mina Fayad, „Tendencje samobójcze

Mina Fayad (zm. w 2015 roku) – była członkini R.O.J.-u i prawa ręka Damiena Darhka.

Osobowość Edytuj

Mina była typową kobietą na posyłki i zlecenia Damiena Darhka. Bezwzględnie wykonywała każde jego polecenie, ale działała też na własną rękę. Rekrutowała do R.O.J.-u niebezpieczne osoby takie jak Deadshot czy Podwojona Stawka, korzystając z ich psychicznych słabości i chęci zemsty. Kiedy Damien wytykał błędy Jeremy'ego Tella, Mina uznała, że nie powinni wspominać o projekcie „Genesis”, mimo tego, że sama odkryła go w podobny sposób.

Biografia Edytuj

Rekrutacja Deadshota Edytuj

Mina Fayad recruit Floyd Lawton (3)

Rekrutacja Floyda Lawtona

Mina Fayad odwiedziła Floyda Lawtona w celi, w której ten został umieszczony po ataku swojej rodziny. Zaoferowała mu dobrze płatną współpracę, jednak mężczyzna nie chciał dołączać do R.O.J.-u, gdyż był przekonany, że czeka na niego żona i córka. Mina oznajmiła byłemu żołnierzowi, że Susie wniosła wniosek o zakaz widzeń córki z ojcem, przez co Floyd zmienił zdanie. Kiedy zapytał, kto jest jego celem, kobieta pokazała zdjęcie Adrewa Diggle'a[1].

Mina podała się jako jedna z agentek A.R.G.U.S., kiedy to wraz z kilkoma oddziałami przylecieli z Amandą Waller na Lian Yu po pokonaniu Barona Reitera przez Olivera Queena. Kobieta oznajmiła, że przenosi bożka Kushu do laboratorium SLAB, jednakże prawdopodobnie nie wykonała zadania i dostarczyła go dla R.O.J.-u[2].

Rekrutacja Podwojonej Stawki Edytuj

Mina Fayad recruit Jeremy Tell (3)

Rekrutacja Jeremy'ego Tella

Mina pojawiła się w kryjówce Damiena Darhka wraz z nowym najemnikiem – Jeremy'm Tellem. Przywódca niebezpiecznej organizacji nie był pewny co do możliwości mężczyzny i nakazał mu pokazać, co potrafi. Rozkazał przyprowadzić żołnierzom tego najemnika, który uciekł przed śmiercią. Jeremy wyciągnął kartę ze swojego tatuażu i rzucił nią w kierunku celu, zabijając wojownika. Zaraz po tym uznał, że zabicie Zielonej Strzały będzie kosztowne, jednak Damien zgodził się na każdą sumę. Jakiś czas później, kobieta został zaatakowana przez Johna Diggle'a podczas pewnego spotkania. Podczas wymiany ognia, poległo kilku ochroniarzy, jednak Mina zdołała uciec samochodem. Kiedy w kryjówce Damiena, przywódca organizacji wytykał porażkę Podwojonej Stawki, Mina uznała, że nie powinni wspominać o projekcie „Genesis”. To spowodowało, że Darhk zaczął przenosić swój gniew na kobietę i zdecydował się na kolejną demonstracje umiejętności. Nakazał Jeremy'emu zabić siebie, jednak Damien przejął lecącą kartę i zabił nią Minę. Później nakazał wynieść jej ciało do opuszczonego magazynu, w którym została przywiązana do krzesła i wsadzono jej narzędzie zbrodni w usta[3].

Występy Edytuj

ArrowEdytuj

  1. Tendencje samobójcze
  2. Odrodzenie
  3. Rozłam

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „ArrowEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Trzeci sezon serialu „Arrow”, odcinek „Tendencje samobójcze” wyemitowany 25 marca 2015 roku.
  2. Czwarty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Rozłam” wyemitowany 25 maja 2016 roku.
  3. Czwarty sezon serialu „Arrow”, odcinek „Odrodzenie” wyemitowany 21 października 2015 roku.

Zobacz też Edytuj