FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Supergirl) Ikony (Flash) Ikony (Arrow) Ikony (Legends of Tomorrow)

Melissa Marie Benoist – amerykańska aktorka, która wcieliła się w rolę Kary Danvers w serialu „Supergirl”. Zagrała też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Flash”, „Arrow” i „Legends of Tomorrow”.

Biografia Edytuj

Melissa Benoist urodziła się 4 października 1988 roku w Littleton, w Kolorado. Wychowywała się z czterema siostrami i trzema braćmi. W 2007 roku ukończyła Arapahoe High School – szkołę średnią w Centennial. W 2008 zadebiutowała jako aktorka filmowa i pojawiła się w dramacie „Tennessee”. Wcześniej odnosiła sukcesy na scenach teatralnych, gdzie grała między innymi małą Brigittę w „Dźwiękach muzyki”. Większą sławę zapewniła jej rola w serialu „Glee”, w którym to w latach 2012-2014 wcieliła się w Marley Rose.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej CBS, Melissa Benoist otrzymała możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Melissa od 2012 roku związana jest z aktorem Blakiem Jennerem, poznanym na planie serialu „Glee”. Od 11 lipca 2013 są zaręczeni, a ślub wzięli w 2015 roku.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki