FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Supergirl)

Mehcad Jason McKinley Brooks – amerykański aktor, który wcielił się w rolę Jamesa Olsena w serialu „Supergirl”.

Biografia Edytuj

Mehcad Brooks urodził się 25 października 1980 roku w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Wychowywał się z rodzeństwem w małym domku i od dzieciństwa interesował się telewizją. Swoją karierę aktorską rozpoczął po zakończeniu szkoły w 2001 roku, kiedy to zagrał w filmie „One on One”. Reżyserowie i scenarzyści zaczęli go określać jako wznoszącą się gwiazdę Hollywood, dzięki czemu dostawał jeszcze więcej propozycji do roli w filmach i serialach takich jak: „Wczoraj jak dziś”, „Gotowe na wszystko” i „Boston Public”. Największą sławę przyniosła mu jednak rola Benedicta Talley'go w serialu Czysta krew.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej CBS, Mehcad Brooks otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Po wyemitowaniu kilku odcinków serialu „Supergirl”, fani, jak i reporterzy zaczęli źle wymawiać imię Mehcada. Aktor początkowo nie zwracał na to uwagi, jednak po paru dniach wraz z Warner Bros. nagrał film, w którym to uczył, jak wymawiać jego imię.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki