FANDOM


Lepsze anioły” – dwudziesty odcinek serialu „Supergirl”, który wchodzi w skład pierwszego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 18 kwietnia 2016 roku na kanale CBS, natomiast polska premiera odbyła się 12 czerwca 2017 roku na platformie Netflix.

Opis Edytuj

Supergirl zostaje zmuszona do walki z nieoczekiwany wrogiem i musi zaryzykować wszystko – łącznie ze swoim życiem, aby powstrzymać Nona i Indigo przed zniszczeniem każdego człowieka na planecie.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

Cat stawia na biurku Kary pudło

  • Kara Danvers – Co to?
  • Cat Grant – Karton. Zwykle używany do przenoszenia skromnych dóbr pracownika odprowadzanego do windy w poczuciu winy – czasami siłą.

Ciekawostki Edytuj

  • CBS nie miało pomysłu na wprowadzenie postaci do serialu, lecz mimo to umieścili pod koniec kapsułę, która w rzeczywistości była pusta. Serial dopiero po migracji do The CW otrzymał pomysł na ten wątek, który został kontynuowany w drugim sezonie.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.