FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Supergirl)

Jeremy Michael Jordan – amerykański aktor, który wcielił się w rolę Winna Schotta w serialu „Supergirl” i Grady'ego w serialu „Flash”.

Biografia Edytuj

Jeremy Jordan urodził się 20 listopada 1984 roku w Corpus Christi, w Teksasie. Jego rodzice rozwiedli się, kiedy był mały, co zmusiło go do mieszkania w małym domu z bratem, siostrą i matką. Był on normalnym studentem, który ukończył Mary Carroll High School z wyróżnieniem za uczęszczanie do chóru. Następnie ukończył Ithaca College, gdzie stopień licencjata sztuk pięknych z aktorstwa za udzielanie się w teatrze muzycznym. Przez całe dzieciństwo myślał, że jego przeznaczeniem jest muzyka, jednak na dłuższy etat wybrał karierę aktorską. Grał w takich filmach jak „The Last Five Years” i serialach jak „Prawo i porządek: sekcja specjalna”. Większą sławę zyskał jednak dzięki rolom w serialach „Smash” i „Elementary”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej CBS, Jeremy Jordan otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Jeremy jest Żydem ze strony matki, której rodzice byli żydowskimi imigrantami z Rosji, Łotwy i Litwy.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki