FANDOM


Into the Speed Force” – sześćdziesiąty drugi odcinek serialu „Flash”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 14 marca 2017 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 26 czerwca 2017 roku na kanale AXN.

Opis Edytuj

Zdesperowany Barry, aby powstrzymać Savitara i uratować przyjaciół, decyduje się ponownie spotkać z Mocą Prędkości. Bohater liczy na to, że tylko w ten sposób pozna odpowiedzi i znajdzie właściwe rozwiązania. Tymczasem H.R daje Jesse kilka ważnych rad.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

  • Jesse Quick – Skończyłeś?
  • H.R. Wells – Tak. Nie ruszę się stąd.

Jesse ogłusza H.R. szybkim uderzeniem w twarz

  • H.R. Wells – Ojej...

H.R. osuwa się na podłogę

Ciekawostki Edytuj

  • Cisco wykrzykuje: „Ale George, myślałem, że to masz”, odnosząc się do filmu z 1964 roku „My Fair Lady”.
  • Cisco wibrując przez Moc Prędkości mówi do Barry'ego „na koniec świata i jeszcze dalej”, odnosząc się tym samym do popularnego okrzyku Buzza Astrala z serii filmów „Toy Story”.
  • Moc Prędkości mówi do Jaya, że ten przeżył już swój „złoty wiek”, odnosząc się tym samym do okresu w komiksach DC Comics, w którym Garrick zadebiutował.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.