FANDOM


Harrison Wells – naukowiec pochodzący z Ziemi-17.

Osobowość Edytuj

Harrison Wells to genialny naukowiec, który stał się światowej sławy naukowcem. Jest dla ludzi kimś takim jak Albert Einstein czy Izaak Newton. Mimo swego geniuszu Harrison jest aroganckim i bezmyślnym głupcem, który przedstawia swoje zdanie w bardzo ironiczny i egoistyczny sposób.

Moce i zdolności Edytuj

Zdolności Edytuj

  • Geniusz – Harrison Wells jest niezwykle inteligentny, co pokazał, rozwiązując niezwykle trudną zagadkę algorytmiczną Harry'ego Wellsa i odpowiadając na nią.

Biografia Edytuj

Pod koniec 2016 roku, Cisco Ramon, Caitlin Snow i Harry Wells wysłali w głąb multiwersum równanie algorytmiczne, aby odnaleźć inteligentnego Wellsa do pomocy drużynie Flasha. Harrison Wells był jednym z tych, którzy byli na tyle inteligentny, aby rozwiązać równanie i na nie odpowiedzieć. Mimo starań nie został wybrany, gdyż zespół zdecydował się ściągnąć na Ziemię-1 inną jego wersję – H.R. Wellsa[1].

Występy Edytuj

FlashEdytuj

  1. The New Rogues

Ciekawostki Edytuj

Galeria Edytuj

Sceny z serialu „FlashEdytuj

Przypisy Edytuj

  1. Trzeci sezon serialu „Flash”, odcinek „The New Rogues” wyemitowany 25 października 2016 roku.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.