FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Arrow) Ikony (Flash) Ikony (Supergirl) Ikony (Vixen) Ikony (Legends of Tomorrow)

Thomas Grant Gustin – amerykański aktor, który wcielił się w rolę Barry'ego Allena, Barry'ego Allena z Ziemi-2 i Savitara w serialu „Flash”. Zagrał też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Arrow”, „Supergirl”, „Vixen” i „Legends of Tomorrow”.

Biografia Edytuj

Grant Gustin urodził się 14 stycznia 1990 roku w Norfolku. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej w rodzinnym mieście rozpoczął studia na Elon University. Gdy otrzymał propozycję do wzięcia udziału w Broadway Revival Tour, jako Baby John w musicalu West Side Story, porzucił naukę. Sławę przyniosła mu drugoplanowa rola w trzeciej serii serialu „Glee”, gdzie wcielił się w postać Sebastiana Smythe'a, debiutując 8 listopada 2011.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Grant Gustin otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Podczas wyemitowania pilotażowego odcinka serialu, błyskawicznie stał się on bardzo popularny. Zaczął on zbierać pozytywne opinie odbiorców, a oglądalność rosła. Dzięki temu, Grant stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych amerykańskich aktorów.

Ciekawostki Edytuj

  • 13 września 2013 roku ogłoszono, że Grant zagra Barry'ego Allena w drugim sezonie „Arrowa”, jednak początkowo nie myślano o spin-offie. Gdy plan wszedł życie uznano, że jeden z jego występów musi opowiedzieć trochę o życiu nastolatka, wprowadzając tym samym do serialu „Flash[1][2].

Przypisy Edytuj

  1. http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/glees-grant-gustin-set-as-625751
  2. http://deadline.com/2013/11/cws-the-flash-to-do-standalone-pilot-instead-of-arrow-backdoor-pilot-episode-637625/

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki