FANDOM


For Good” – pięćdziesiąty czwarty odcinek serialu „Supergirl”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera będzie miała miejsce 29 stycznia 2018 roku na kanale The CW. Data premiery w Polsce nie jest jeszcze znana.

Opis Edytuj

Ktoś próbuje zabić Morgana Edge, który ledwo uchodzi z życiem. Za próbę zabójstwa biznesmen oskarża Lenę i obiecuje zniszczyć jej nieskazitelną opinię. To sprawia, że kobieta coraz bardziej obawia się swojej nienawiści do Morgana, która przybliża ją do „ciemnej strony Luthorów”, przed którą przez wiele lat się broniła. Kara decyduje się pomóc swojej przyjaciółce w trudnych chwilach. W międzyczasie Sam zauważa zaniki pamięci i stratę czasu, o czym mówi Alex, która decyduje się przeprowadzić kilka testów, aby sprawdzić, co dzieje się z jej nową znajomą.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

FAQ Uwaga! Cytaty i dialogi zawarte w tej sekcji mogą być niedostępne!

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.