FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Arrow) Ikony (Flash) Ikony (Vixen) Ikony (Legends of Tomorrow)

Emily Bett Rickards – kanadyjska aktorka, która wcieliła się w rolę Felicity Smoak w serialu „Arrow”. Zagrała też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Flash”, „Vixen” i „Legends of Tomorrow”.

Biografia Edytuj

Emily Bett Rickards urodziła się 24 lipca 1991 roku w Vancouver. Swoją karierę rozpoczęła w dość młodym wieku i zapisała się do teatru taneczno-muzycznego, z nadzieją, że kiedyś rozpocznie poważniejszą karierę aktorską. Po skończeniu liceum, Emily zaczęła uczęszczać na castingi, aż w końcu w 2009 roku wystąpiła w teledysku utworu „Never Gonna Be Alone”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Emily Bett Rickards otrzymała możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Początkowo Emily miała mieć swój debiut w odcinku Samotny strzelec i kilka mniejszych występów w innych odcinkach pierwszego sezonu. Postać, którą gra Rickards spodobała się widzom, przez co twórcy postanowili przenieść ją do głównej obsady w drugim sezonie[1].

Przypisy Edytuj

  1. http://www.etonline.com/tv/133128_Emily_Bett_Rickards_Arrow_Season_Finale_Interview/

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki