FANDOM


Dead or Alive” – pięćdziesiąty siódmy odcinek serialu „Flash”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 31 stycznia 2017 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 15 maja 2017 roku na kanale AXN.

Opis Edytuj

Przeszłość dogania H.R., gdy łowczyni nagród Gypsy przybywa do Central City. Kobieta zjawia się, aby sprowadzić mężczyznę z powrotem na Ziemię-19, gdzie ma odpowiedzieć, przed sądem, za swoje przewinienie. Okazuje się, że w ich świecie, podróże między wymiarami są nielegalne. Harrison postanawia się poddać, kiedy Barry i Cisco dowiadują się, że jedyną nadzieją na ocalenie mężczyzny jest walka na śmierć i życie. Vibe postanawia wstawić się za członkiem drużyny i zmierzyć się z przeciwniczką.

Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada Edytuj

Cytaty Edytuj

Cisco próbuje powstrzymać Gypsy przed zabiciem H.R.

  • Gypsy – Fajne moce.
  • Cisco Ramon – Spokojnie. Porozmawiajmy jak dorośli, przy kawie albo... kolacji... Niedaleko jest chińska knajpka. Jestem Cisco, miło mi.
  • Caitlin Snow – Umawiasz się na randkę?!
  • Cisco Ramon – Negocjuję!

Ciekawostki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.