FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Flash) Ikony (Arrow) Ikony (Vixen) Ikony (Legends of Tomorrow) Ikony (Supergirl)

Carlos David Valdes – kolumbijski aktor, który wcielił się w rolę Cisco Ramona, Cisco Ramona i Pablo w serialu „Flash”. Zagrał też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Arrow”, „Supergirl”, „Vixen” i „Legends of Tomorrow”.

Biografia Edytuj

Carlos Valdes urodził się 20 kwietnia 1989 roku w Santiago de Cali. W wieku 5 lat przeniósł się do Miami, a po siedmiu latach ponownie zamieszkał w Mariettie. W kolejnych latach studiował na uniwersytecie w Michigan jako aktor z grupy teatralnej „StarKid Productions”. Po ukończeniu szkoły w 2011 roku, Valdes w całości poświęcił się teatrowi. W 2009 roku brał udział w produkcji teatralnej High School Musical, a dwa lata później wystąpił w Od wesela do wesela. Właśnie wtedy zrozumiał, że jego kolejną pasją jest muzyka i zawodowo zaczął się nią zajmować. Sławę przyniosła mu rola w serialu „Flash”, który jest jego największym do tej pory sukcesem.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Carlos Valdes otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • Carlos potrafi grać na pianinie, gitarze, ukulele, basie oraz na perkusji[1].

Przypisy Edytuj

  1. http://www.playbillvault.com/Person/Detail/124244/Carlos-Valdes

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki