FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Arrow) Ikony (Legends of Tomorrow) Ikony (Flash)

Caity Marie Lotz – amerykańska aktorka, która wcieliła się w rolę Sary Lance w serialu „Legends of Tomorrow”. Zagrała też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Arrow” i „Flash”.

Biografia Edytuj

Caity Marie Lotz urodziła się 30 grudnia 1986 roku w San Diego. W dzieciństwie trenowała różne sztuki walki, a zdobyte osiągnięcia wiążą się z taekwondo, wushu i boksem tajskim. Do dziś, w wolnych chwilach Caity trenuje parkour i tricking. Caity rozpoczęła karierę jako tancerka, współpracując z Avril Lavigne, Lady Gagą, czy też Seleną Gomez. Aktorstwem zainteresował się dopiero w 2006 roku, kiedy to zagrała cheerleaderkę w filmie „Dziewczyny z drużyny 3”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Caity Lotz otrzymała możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

Przypisy Edytuj

  1. http://party.pl/newsy/maciej-zakoscielny-rozstal-sie-z-caity-lotz-rozstanie-zakoscielnego-i-caity-lotz-nowa-dziewczyna-macieja-zakoscielnego-60998-r1

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki