FANDOM


Ikona (świat realny) Ikony (Arrow) Ikony (Legends of Tomorrow) Ikony (Flash) Ikony (Vixen)

Brandon James Routh – amerykański aktor, który wcielił się w rolę Raya Palmera w serialu „Legends of Tomorrow”. Zagrał też tę samą postać w kilku odcinkach serialu „Arrow”, „Flash” „Vixen”.

Biografia Edytuj

Brandon James Routh urodził się 9 października 1979 roku w Des Moines. Ukończył Norwalk High School, gdzie chętnie uprawiał różne dyscypliny sportowe i brał udział w zajęciach muzycznych i teatralnych. W latach szkolnych nazywany był „maminsynkiem” i nie był tym „najbardziej popularnym dzieckiem”. Jako nastolatek był zaślepiony filmami i komiksami o przygodach Supermana. Sławę zapewniła mu rola Clarka Kenta w filmie „Superman: Powrót”.

Dzięki castingom stacji telewizyjnej The CW, Brandon Routh otrzymał możliwość wcielenia się następujące postacie:

Ciekawostki Edytuj

  • W 2004 roku podczas Halloween przebrał się w kostium Supermana. Już po roku otrzymał ofertę zagrania dzielnego Clarka Kenta i otrzymał milion dolarów za tę rolę.

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki