FANDOM


— ARROWWERSUM —
Wiki poświęcona serialom The CW, NBC i CBS
na bazie komiksów DC Comics, którą każdy może edytować.
1451 artykułów od 15 lutego 2014.
Po uratowaniu Ziemi przed zniszczeniem nuklearnym i po zamordowaniu Damiena Darhka, zespół zaczął się rozpadać. W dodatku Oliver otrzymał nowe obowiązki jako burmistrz Star City i musiał pogodzić życie człowieka interesu z życiem mściciela. Szybko jednak dostrzegł, że pojawiło się nowe zagrożenie w postaci tajemniczego zabójcy, który powstał w wyniku podjętych przez niego decyzji cztery lata temu. To zmusiło Queena do wielu zmian i podjęcia próby stworzenia nowego zespołu.
MP Arrow.png
Główne role: Stephen Amell, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Echo Kellum, Josh Segarra Dowiedz się więcej o serialu!
MP Constantine.png
Pomimo kryzysu wiary i zmagania się z grzechami przeszłości enigmatyczny detektyw, a także mistrz okultyzmu – John Constantine, staje do walki w obronie ludzkości przeciwko siłom ciemności. Jego los po śmierci jest przesądzony – mężczyzna trafi do piekła, lecz mimo swego potępienia, postanawia walczyć z demonami i za wszelką cenę chronić ludzkość, ratując tym samym świat przed zagładą.
Dowiedz się więcej o serialu! Główne role: Matt Ryan, Angélica Celaya, Charles Halford, Harold Perrineau
Po pokonaniu Zooma, Barry nie mógł pogodzić się z utratą kolejnego rodzica i postanowił zmienić linię czasu, w której żyłby idealnie. Czyn ten okazał się być wielkim błędem i kryminolog postanowił przywrócić wszystko do poprzedniego stanu. Allen szybko jednak dostrzegł, że świat ten różni się od oryginału, lecz mimo to postanawia nauczyć się żyć ze źle podjętą decyzją i nie popełnić jej ponownie, choć wszystko wskazuje na to, że szybko nie zapomni o swoim samolubnym czynie.
MP Flash.png
Główne role: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Keiynan Lonsdale, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Tom Felton Dowiedz się więcej o serialu!
MP Supergirl.png
Kara Zor-El po pokonaniu wuja zauważyła, że bycie bohaterką nie jest prostą sprawą i za wszelką cenę stara się być w tym lepsza. Jednocześnie celem dziewczyny jest pogodzenie swojego prywatnego życia z byciem Supergirl. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż na drodze do perfekcji stają nowi wrogowie i zagrożenia. W przeciwieństwie do początkowych swoich działań, Kara będzie mogła teraz liczyć na wsparcie ze strony kuzyna i tajemniczego przybysza z kapsuły.
Dowiedz się więcej o serialu! Główne role: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Jeremy Jordan, Chyler Leigh, David Harewood, Floriana Lima, Chris Wood
Podsłuchując jeden z wywiadów profesora Macalestera, Mari McCabe dowiedziała się, że Totem Anansi, który pozwala jej korzystać z ashe zwierząt nie jest jedynym takim artefaktem. Istnieją jeszcze cztery inne amulety pozwalające użytkownikowi władać żywiołami i wielu złych ludzi zamierza je posiąść. To zmusza dziewczynę do zawarcia trudnego sojuszu ze swoją siostrą, z którą natrafia na pewnego mężczyznę, posiadającego ważne informacje na temat rodziny kobiet.
MP Vixen.png
Główne role: Megalyn Echikunwoke Dowiedz się więcej o serialu!
MP Legends of Tomorrow.png
Po otrzymaniu ostrzeżenia od członka Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwości, legendy starają się unikać podróży do 1942 roku. Wszystko idzie dobrze, kiedy nagle w wyznaczonej dacie wybucha w Nowym Jorku bomba atomowa, co zmusza Ripa Huntera do użycia trybu awaryjnego statku. Zmiany jakie przez to zaszły zauważa w 2016 roku historyk Nate Heywood, który decyduje się odnaleźć legendy i kontynuować ich ważną misję strzeżenia czasu.
Dowiedz się więcej o serialu! Główne role: Arthur Darvill, Amy Pemberton, Brandon Routh, Caity Lotz, Victor Garber, Franz Drameh, Dominic Purcell, Nick Zano, Maisie Richardson-Sellers, Matt Letscher
Najnowsze produkcje
MP Freedom Fighters The Ray.png
MP Constantine (anime).png
Premiery
Polska premiera odcinka

Duet

Pon, 3 lipca 2017, 21:00

Najnowsze Dyskusje

Ładuję Dyskusje...


Aplikacja
Google PlayApp StoreAplicationArrowwersum.png


Panteon
DC Comcis Wiki
Marvel Cinematic Universe Wikia
Marvel ABC Wikia
Gotham Wiki
Bleach Wiki
Doctor Who Wiki
Gra o Tron Wiki
The Vampire Diaries & The Originals Wiki
Shannara Wiki
Dawno, dawno temu Wiki
Riverdale Wiki
Czarodziejki Wiki


Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Zobacz inne wiki!

Losowa wiki