FANDOM


Abra Kadabra” – sześćdziesiąty czwarty odcinek serialu „Flash”, który wchodzi w skład trzeciego sezonu. Amerykańska premiera miała miejsce 28 marca 2017 roku na kanale The CW, natomiast polska premiera odbyła się 10 lipca 2017 roku, na kanale AXN.

Opis Edytuj

Flash walczy z Abra Kadabrą, jednak gdy go łapie, dostaje od złoczyńcy ofertę nie do odrzucenia, ponieważ za jego uwolnienie, zdradzi tożsamość Savitara. Zdesperowany Barry w celu uratowania Iris, przyjmuje ofertę wroga, lecz w dopełnieniu umowy przeszkadza im Gypsy, która chce przechwycić złoczyńcę dla swoich powodów, przez co Abra Kadabra ucieka. Allen jest wściekły, że to przez kobietę przestępca uciekł, ale ukochana Cisco nie chce ustąpić i zmusza go do wybrania jej strony. Tymczasem Julian jest nadal chłodny w stosunku do Caitlin, lecz próbuje naprawić swoje stosunki z dziewczyną.

 Streszczenie Edytuj

Drawing Uwaga! Streszczenie zawarte w tej sekcji może być niekompletne!

Obsada  Edytuj

Cytaty Edytuj

  • Cisco Ramon – Chyba troszkę między wami się ochłodziło...

Caitlin patrzy ze złością na Cisco

  • Cisco Ramon – Za wcześnie na mroźne metafory?

Caitlin podczas operacji i wyciągnięcia ze swojego organizmu odłamka metalu

  • Caitlin Snow – Wy przyjcie, a ja stracę przytomność...

Ciekawostki Edytuj

Zobacz też Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.